Zaradi povečanja obsega dela v
– v občinah Nova Gorica, Šempeter-Vrtojba, Ajdovščina, Vipava ter
– v občinah Kamnik in Bled

iščemo osebe, ki se bodo pridružile motivirani ekipi na delovnem mestu:

UPRAVLJALEC PLINOVODNIH OMREŽIJ

Opis delovnega mesta:
– Upravljanje in nadzor plinovodnega omrežja
– Nadzor pri gradnji omrežja
– Izvajanje kontrole in menjave plinomerov
– Vodenje projektov
– Delo na terenu

Pričakujemo:
– Izobrazbo VI., VII. ali VIII. stopnje strojne smeri
– Redoljubnost, natančnost, odgovornost, samoiniciativnost
– Marljivost in z željo po pridobivanju novih znanj
– Poznavanje dela z osebnim računalnikom v okolju Windows
– Veljavno vozniško dovoljenje B-kategorije
– Osnovno znanje projektiranja

Nudimo:
– Uvodoma zaposlitev za določen čas z možnostjo sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas
– Izobraževanje in usposabljanje, možnost pridobitve novih znanj
– Dinamično delo, fleksibilen urnik
– Ustrezno plačilo

Vašo prijavo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov info@proinzeniring.si